Koszyk
  • -238,99 zł

Deeper PRO+ 2 z Flex Arm Zestaw

1 688,00 zł
1 449,01 zł Zniżka 238,99 zł
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 688,00 zł
Ilość
Add to wishlist

Bezpieczne i szybkie płatności dzięki:

Jedna echosonda na wszystkie pory roku i dla wszystkich technik wędkarskich
3 częstotliwości wiązki
Monitoruj większy obszar i szybciej lokalizuj skupiska ryb, skanując za pomocą wiązki o szerokim kącie 47° (100 kHz). Użyj wiązki o średnim kącie 20° (240 kHz), żeby zawęzić miejsce poszukiwania ryb. Namierzaj poszukiwane gatunki za pomocą bardzo szczegółowej wiązki o wąskim kącie 7° (675 kHz).

Wbudowany moduł GPS
Twórz mapy batymetryczne z łódki lub kajaka, a nawet brzegu lub pomostu. Zarzuć echosondę i ściągnij ją, żeby rozpocząć tworzenie mapy akwenu. Twoje mapy automatycznie zapisują się w aplikacji Fish Deeper™, dzięki czemu możesz je przeglądać na dowolnym urządzeniu.

Niesamowity zasięg zarzucania oraz niewiarygodna głębokość skanowania
Echosonda skanuje do głębokości 100 m, zapewniając dokładność i precyzję. Wytwarza własny sygnał Wi-Fi, żeby łączyć się z Twoim urządzeniem (nie musisz korzystać z danych komórkowych), więc możesz spokojnie zarzucić ją nawet na 100 m i nie martwić się o łączność.

Świetna separacja celu
Dzięki separacji celu na poziomie 1 cm (wiązka o wąskim kącie) i 2,4 cm (wiązka o szerokim i średnim kącie) namierzenie poszukiwanych gatunków to pestka. Możesz też z łatwością śledzić nawet najmniejszą przynętę podczas pionowego jigowania.

 

Flexible Arm Mount
 

Wyposaż swoją łódź, kajak lub ponton w specjalistyczny system sonarowy. Wystarczy podłączyć echosondę Deeper (3.0, PRO, PRO+, PRO+ 2, CHIRP+ lub CHIRP+ 2), przypiąć elastyczny uchwyt do jednostki i trollować echosondę, aby tworzyć niesamowite mapy lub precyzyjnie ustalać położenie swojej zdobyczy.

Konstrukcja typu Wave Rider Motion Responsive
Nowy uchwyt elastyczny Flex Arm umożliwia regulację w zakresie 20 cm po zamontowaniu. Oznacza to, że echosonda pozostanie na powierzchni, zapewniając stałą łączność ze smartfonem.

Niezwykle trwałe mocowanie
Uchwyt typu G zapewnia niewiarygodnie trwałe mocowanie. Można go bezpiecznie zamocować na dowolnym elemencie jednostki pływającej o grubości 70 mm lub mniejszej.

Długość po rozłożeniu
Dzięki 79 cm długości nowy uchwyt Flex Arm można ustawić w różnych położeniach i używać na różnorodnych jednostkach pływających.

Deeper
2000000099538

Opis

Liczba Sztuk
1
Kod producenta
FLDP034

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.