Koszyk

Narzędzie wielofunkcyjne Delphin MultiSKIN

15,90 zł
Brutto
Ilość
Add to wishlist

Bezpieczne i szybkie płatności dzięki:

Praktyczne narzędzie do wykonywania przyponów o unikalnym wyglądzie, zaprojektowane przez markę Delphin. Za pomocą produktu Multiskin można zrobić wszystko, co niezbędne do wykonania przyponu karpiowego lub innego wędkarskiego.

Dla wygodnego chwytu i lepszej obsługi, Multiskin został zaprojektowany w kształcie trójkąta. Posiada trzy pary ostrzy do ściągania otuliny z plecionki. Dzięki temu zdjęcie osłonki z cieńszych, ale i grubszych plecionek przyponowych będzie dla Ciebie bułką z masłem, bez uszkodzania ich rdzenia.

Drugą funkcją jest możliwość zaciskania pętli, do czego służy specjalnie wyprofilowane wycięcie na boku. Otwór w korpusie produktu z rowkiem na haczyk może być również wykorzystany do zaciskania zawiązanych haczyków lub prostowania fluorocarbonu. To właśnie w tym miejscu można zamocować haczyk w taki sposób, aby podczas zaciskania zawsze pozostawał na swoim miejscu, co zapobiega bolesnym ukłuciom palców lub innym urazom.

Multiskin posiada również ostre ostrze do cięcia plecionek lub żyłek wędkarskich. Podczas wiązania przyponu nie będą już potrzebne nożyczki, szczypce czy napinacze.

Delphin
8586018006521

Opis

Kod producenta
101002318

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.